19 Mayıs boşanma avukatı olarak İstanbul Kadıköy ve Üsküdar bölgelerine boşanma davaları konusunda danışmanlık ve boşanma davası takibi gibi profesyonel avukatlık hizmetleri vermekteyiz. 19 Mayıs boşanma avukatlığı hizmetlerimiz arasında başlıcaları anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, babalık davası, eşya iadesi, mal rejimleri, nesebin reddi, evlat edinme, tanıma-tenfiz davaları, nişanın bozulmasından doğan davalar, nafaka davası ve velayet davalarıdır.

19 Mayıs boşanma avukatı | 19 Mayıs boşanma davası | İkra Hukuk

19 Mayıs boşanma avukatı | 19 Mayıs anlaşmalı boşanma davası

Eşlerin boşanma konusunda aralarında önceden anlaşmış olarak boşanma davası için mahkemeye başvurmaları durumudur. 19 Mayıs bölgesinde arzu eden  müvekkillerimizin anlaşmalı boşanma davaları için de süreci takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

19 Mayıs boşanma avukatı | 19 Mayıs çekişmeli boşanma davası

Çekişmeli boşanma eşlerin boşanma konusunda aralarında anlaşamadıkları durumunda boşanma davası için mahkemeye başvurmaları durumudur. Bu durumda tarafların boşanma avukatlığı desteği çok daha fazladır. Çekişmeli boşanma davaları için de 19 Mayıs bölgesi müvekkillerimizin boşanma davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

19 Mayıs babalık davası | 19 Mayıs evlat edinme | 19 Mayıs aile hukuku

Babalık davaları açma hakkı ilgili kanun uyarınca anne veye çocuğa verilmiştir. Babalık davası, biyolojik baba ile çocuk arasındaki soybağının kurulmasını amaçlar. Çocuk ile bir başka erkek arasında soybağı bulunması halinde, bu soybağı ortadan kaldırılmadıkça babalık davası açılamaz. Bu durumda soybağının reddi konusuna bakabilirsiniz. 19 Mayıs bölgesi müvekkillerimizin babalık davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

19 Mayıs velayet davası | 19 Mayıs nafaka davası | 19 Mayıs vesayet davası

Velayet davaları için ana hareket noktası çocuğun menfaatlerinin korunarak maddi ve manevi ihtiyaçlarının karşılanacağı uygun bir ortamda yaşamasını sağlamaktır. Boşanma sonunda ayrılık gerçekleştiğinde hakim velayeti eşlerden uygun gördüğüne verebilir. 19 Mayıs bölgesi müvekkillerimizin babalık davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

19 Mayıs boşanma davaları | 19 Mayıs boşanma avukatlığı | 19 Mayıs hukuk bürosu

19 Mayıs boşanma avukatı olarak İstanbul dahilinde tüm ilçelere avukatlık hizmetleri vermekteyiz. Görüşme talebi için lütfen arayınız.

Üsküdar Boşanma Avukatı, Ümraniye Boşanma Avukatı, Ataşehir Boşanma Avukatı, Şile Boşanma Avukatı, Tuzla Boşanma Avukatı, Maltepe Boşanma Avukatı, Kartal Boşanma Avukatı, Sultanbeyli Boşanma Avukatı, Beykoz Boşanma Avukatı, Adalar Boşanma Avukatı, Pendik Boşanma Avukatı, Sancaktepe Boşanma Avukatı.

19 Mayıs boşanma avukatı
Etiketlendi:
Whatsapp Ara Tıkla Ara