Anadoluhisarı boşanma avukatı olarak İstanbul Beykoz ve Üsküdar bölgelerine boşanma davaları konusunda danışmanlık ve boşanma davası takibi gibi profesyonel avukatlık hizmetleri vermekteyiz. Anadoluhisarı boşanma avukatlığı hizmetlerimiz arasında başlıcaları anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, babalık davası, eşya iadesi, mal rejimleri, nesebin reddi, evlat edinme, tanıma-tenfiz davaları, nişanın bozulmasından doğan davalar, nafaka davası ve velayet davalarıdır.

Anadoluhisarı boşanma avukatı | Anadoluhisarı boşanma davası | İkra Hukuk

Anadoluhisarı boşanma avukatı | Anadoluhisarı anlaşmalı boşanma davası

Eşlerin boşanma konusunda aralarında önceden anlaşmış olarak boşanma davası için mahkemeye başvurmaları durumudur. Anadoluhisarı bölgesinde arzu eden  müvekkillerimizin anlaşmalı boşanma davaları için de süreci takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Anadoluhisarı boşanma avukatı | Anadoluhisarı çekişmeli boşanma davası

Çekişmeli boşanma eşlerin boşanma konusunda aralarında anlaşamadıkları durumunda boşanma davası için mahkemeye başvurmaları durumudur. Bu durumda tarafların boşanma avukatlığı desteği çok daha fazladır. Çekişmeli boşanma davaları için de Anadoluhisarı bölgesi müvekkillerimizin boşanma davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Anadoluhisarı babalık davası | Anadoluhisarı evlat edinme | Anadoluhisarı aile hukuku

Babalık davaları açma hakkı ilgili kanun uyarınca anne veye çocuğa verilmiştir. Babalık davası, biyolojik baba ile çocuk arasındaki soybağının kurulmasını amaçlar. Çocuk ile bir başka erkek arasında soybağı bulunması halinde, bu soybağı ortadan kaldırılmadıkça babalık davası açılamaz. Bu durumda soybağının reddi konusuna bakabilirsiniz. Anadoluhisarı bölgesi müvekkillerimizin babalık davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Anadoluhisarı velayet davası | Anadoluhisarı nafaka davası | Anadoluhisarı vesayet davası

Velayet davaları için ana hareket noktası çocuğun menfaatlerinin korunarak maddi ve manevi ihtiyaçlarının karşılanacağı uygun bir ortamda yaşamasını sağlamaktır. Boşanma sonunda ayrılık gerçekleştiğinde hakim velayeti eşlerden uygun gördüğüne verebilir. Anadoluhisarı bölgesi müvekkillerimizin babalık davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Anadoluhisarı boşanma davaları | Anadoluhisarı boşanma avukatlığı | Anadoluhisarı hukuk bürosu

Anadoluhisarı boşanma avukatı olarak İstanbul dahilinde tüm ilçelere avukatlık hizmetleri vermekteyiz. Görüşme talebi için lütfen arayınız.

Üsküdar Boşanma Avukatı, Ümraniye Boşanma Avukatı, Ataşehir Boşanma Avukatı, Şile Boşanma Avukatı, Tuzla Boşanma Avukatı, Maltepe Boşanma Avukatı, Kartal Boşanma Avukatı, Sultanbeyli Boşanma Avukatı, Beykoz Boşanma Avukatı, Adalar Boşanma Avukatı, Pendik Boşanma Avukatı, Sancaktepe Boşanma Avukatı.

Anadoluhisarı boşanma avukatı
Etiketlendi:
Whatsapp Ara Tıkla Ara