Maltepe boşanma avukatı olarak Kartal, Pendik ve Tuzla bölgelerine boşanma davaları konusunda danışmanlık ve boşanma davası takibi gibi profesyonel avukatlık hizmetleri vermekteyiz. Maltepe boşanma avukatlığı hizmetlerimiz arasında başlıcaları anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, babalık davası, eşya iadesi, mal rejimleri, nesebin reddi, evlat edinme, tanıma-tenfiz davaları, nişanın bozulmasından doğan davalar, nafaka davası ve velayet davalarıdır.

Maltepe boşanma avukatı | Maltepe boşanma davası | İkra Hukuk

Maltepe boşanma avukatı | Maltepe anlaşmalı boşanma davaları

Eşlerin boşanma konusunda aralarında önceden anlaşmış olarak boşanma davası için mahkemeye başvurmaları durumudur. Maltepe bölgesinde arzu eden  müvekkillerimizin anlaşmalı boşanma davaları için de süreci takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Maltepe boşanma avukatı, boşanma avukati, bosanma avukatı, bosanma avukatlari, boşanma avukat, boşanma avukatları ücretleri, bosanma avukat ucretleri. En iyi boşanma avukatları, en iyi boşanma avukatı, istanbul boşanma avukatları, istanbul boşanma avukatı, istanbul bosanma avukatlari. Bosanma avukati, boşanma avukatları istanbul, boşanma avukatı istanbul, boşanma davası avukat ücretleri, aile avukati, maltepe aile avukatı. Aile avukatları, anlaşmalı boşanmada avukat ücreti, avukatsız boşanma, anlaşmalı boşanma avukat ücretleri, boşanma avukatları, boşanma davası avukatları. Boşanma davası avukatı, en iyi boşanma avukatları istanbul, en iyi boşanma avukatı istanbul, boşanma avukat numaraları. Boşanma davasında barodan avukat talebi, boşanma avukatı numaraları, boşanma avukatı telefon numaraları, boşanma avukatı telefon numarası. Ünlü boşanma avukatları, çekişmeli boşanma avukatı, ünlü boşanma avukatı, maltepe boşanma avukatları, anlaşmalı boşanma avukatı. Ücretsiz boşanma avukatı, aile mahkemesi avukatı, aile mahkemesi avukatları, boşanma davasında devlet avukat verirmi, boşanma avukatı tavsiye. Boşanma avukatı maltepe, boşanma davalarında devlet avukat verirmi, uzman boşanma avukatı, boşanma davalarında barodan avukat talebi.

Maltepe boşanma avukatı | Maltepe çekişmeli boşanma davası

Çekişmeli boşanma eşlerin boşanma konusunda aralarında anlaşamadıkları durumunda boşanma davası için mahkemeye başvurmaları durumudur. Bu durumda tarafların boşanma avukatlığı desteği çok daha fazladır. Çekişmeli boşanma davaları için de Maltepe bölgesi müvekkillerimizin boşanma davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Maltepe babalık davası | Babalık Davaları

Babalık davaları açma hakkı ilgili kanun uyarınca anne veye çocuğa verilmiştir. Babalık davası, biyolojik baba ile çocuk arasındaki soybağının kurulmasını amaçlar. Çocuk ile bir başka erkek arasında soybağı bulunması halinde, bu soybağı ortadan kaldırılmadıkça babalık davası açılamaz. Bu durumda soybağının reddi konusuna bakabilirsiniz. Maltepe bölgesi müvekkillerimizin babalık davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Maltepe velayet davaları

Velayet davaları için ana hareket noktası çocuğun menfaatlerinin korunarak maddi ve manevi ihtiyaçlarının karşılanacağı uygun bir ortamda yaşamasını sağlamaktır. Boşanma sonunda ayrılık gerçekleştiğinde hakim velayeti eşlerden uygun gördüğüne verebilir. Maltepe bölgesi müvekkillerimizin babalık davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Boşanma Avukatı | Boşanma Avukatlığı

Maltepe boşanma avukatı olarak  İstanbul dahilinde tüm ilçelere avukatlık hizmetleri vermekteyiz. Görüşme talebi için lütfen arayınız.

Fatih Boşanma Avukatı, Gaziosmanpaşa Boşanma Avukatı, Güngören Boşanma Avukatı, Kağıthane Boşanma Avukatı, Üsküdar Boşanma Avukatı, Beyoğlu Boşanma Avukatı, Ümraniye Boşanma Avukatı, Ataşehir Boşanma Avukatı, Avcılar Boşanma Avukatı, Bağcılar Boşanma Avukatı, Bahçelievler Boşanma Avukatı, Bakırköy Boşanma Avukatı, Başakşehir Boşanma Avukatı, Bayrampaşa Boşanma Avukatı, Beşiktaş Boşanma Avukatı, Büyükçekmece Boşanma Avukatı, Çatalca Boşanma Avukatı, Küçükçekmece Boşanma Avukatı, Şile Boşanma Avukatı, Tuzla Boşanma Avukatı, Şişli Boşanma Avukatı, Kartal Boşanma Avukatı, Sultanbeyli Boşanma Avukatı, Sultangazi Boşanma Avukatı, Beykoz Boşanma Avukatı, Beylikdüzü Boşanma Avukatı, Zeytinburnu Boşanma Avukatı, Adalar Boşanma Avukatı, Pendik Boşanma Avukatı, Sancaktepe Boşanma Avukatı, Sarıyer Boşanma Avukatı, Esenler Boşanma Avukatı, Esenyurt Boşanma Avukatı, Silivri Boşanma Avukatı.

Maltepe Boşanma Avukatı
Etiketlendi:
Whatsapp Ara Tıkla Ara